kashiceramic_logo_psd2

09128366359

پرسش‌های متداول

سوال 

۱-آیا می توان از کارخانجات یزد مستقیم خرید کرد ؟ منظور از خرید مستقیم از کارخانه چیست ؟

پاسخ:

بله . شما می توانید اگر متراژ شما به اندازه یک تریلی ۱۲۰۰ متر یا یک ده چرخ ۱۰۰۰ متر یا یک تک ۵۰۰ متر هست مستقیم از کارخانه خرید کنید . منطور از خرید مستقیم این است که شما می توانید یا از کارخانه بخرید یا از نماینده کارخانه بخواهید جنس را برای شما مستقیم از کارخانه ارسال کند تا هزینه های انبارداری و تخلیه نماینده حذف شود و جنس به صورت ارزانتر برای شما محاسبه شود .

 

سوال 

۲- آیا خرید مستقیم از کارخانجات یزد با توجه به کرایه مقرون به صرفه است ؟

جواب : چه شما از کارخانه مستقیم بخرید یا خیر کرایه برای رسیدن محصول به پروزه به قیمت اضافه شده است . فقط شما با خرید مستقیم از کارخانه هزینه های تخلیه و انبارداری واسطه ها را دیگر پرداخت نمی کنید .

 

سوال 

اگر پس از خرید جنس کم بیاریم از کجا بیاریم چون متراژ پایین است ؟

جواب : وقتی شما مستقیم از یزد می خرید دارید جدیدترین طرح های روی خط را می خرید . با این کار طرحی را می خرید که در فروشگاه نماینده شهر شما قطعا موجود است و هر قدر کم آوردید از نماینده تهیه کنید .

 

سوال 

چطور می توانیم به بازرگانی ها اعتماد کنیم ؟

قبل از خرید از هر بازرگانی معرفی شده در سایت حتما از ما استعلام قیمت و خوش قولی نماینده را بگیرید . کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند و بهترین فروشنده ها را به شما معرفی میکنند .

 

سوال 

اگر بار رسیده در حمل شکسته شود چه باید کرد ؟

بار بیمه است . البته تا کنون موردی نبوده کل بار بشکند . راننده بار را صحیح و سالم تحویل میگیرد و موظف است طبق قانون باربری صحیح و سالم تحویل دهد .

 

سوال 

برای پیدا کردن سایت در گوگل چه کلماتی را سرچ کنیم ؟

شما با سرچ کردن کلماتی مثل کاشی سرامیک ارزان . کاشی سرامیک حمام . کاشی سرامیک کف . کاشی سرامیک بدنه. کاشی سرامیک حراجی. کاشی سرامیک لوکس . کاشی سرامیک روشن . کاشی سرامیک تیره. فروشگاه اینترنتی کاشی سرامیک و…..می توانید سایت را پیدا کنید .

kashiceramic_logo_psd2