kashiceramic_logo_psd2

شرکت کاشی فیروزه مشهد در سال 1362 در راستای اهداف جمهوری اسلامی ایران و با هدف خودکفایی و اشتغال زایی تاسیس شد. تحریمهای اقتصادی و مشکلات ناشی از جنگ قدری سرعت پیشرفت ما را کاهش داد ولی تلاشها ادامه یافت تا در سال 1373 این پروژه با ظرفیت تولید سالانه 750000 مترمربع کاشی کف به بهره برداری رسید.

اجرای موفقیت آمیز دو طرح توسعه تا سال 1385 ظرفیت تولید را به 5000000 متر مربع تولید کاشی کف و دیوار در سال رساند , در سال 1393 افزایش تولید تا مرز 11000000 متر مربع در سال را با آخرین فناوری و تکنولوژی روز جهان به بهره برداری رساندیم.

شرکت کاشی فیروزه مشهد جهت تولید محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی، اقدام به خریداری تکنولوژی روز دنیا از کشور پیشرو و صاحب نام این صنعت ایتالیا نموده، که نصب اغلب ماشین آلات در طرحهای توسعه بدست توانمند کارشناسان این مجموعه صورت گرفته است. این شرکت درسال 1373 موفق به اخذ نشان استاندارد ایران از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی گردید و جهت نیل به کیفیت مطلوب تلاش خود را ادامه داد تا در سال 1381 با استقرار نظام مدیریت تضمین کیفیت گامی دیگر دراین راستا برداشته شود. انتخاب واحد نمونه کیفیت و واحد نمونه استاندارد طی چندین دوره از طرف اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان حاکی از موفقیت در این امر مهم می باشد.

این شرکت در راستای ارتقای کیفیت و بهبود مستمر اقدام به تشکیل واحد تحقیق وتوسعه نمود تا همگام با توسعه، در بکار گیری تکنولوژی روز و شناخت نیاز مشتری و کاهش هزینه ها بعنوان واحدی مستقل زیر نظر مدیریت ارشد شرکت فعالیت نماید و در سال 1389 موفق به اخذ گواهی واحد تحقیق و توسعه از سازمان صنایع و معادن گردید.